دختر فاطی خانوم

مهر

بعضی از چيزها اسم هايی دارن که با وجودشون سازگاره حالا همين ماه مهر رو نيگاه کنين که با دوستيهای جديد،آشناييهای تازه و داشتن معلمهای جديد همراهه.......همه خانواده ها به نحوی با مهر در گير هستند و يا بچه ای را به مدرسه ميفرستند يااين که خودشون به مدرسه ميروند يا هيچکدوم!تماشاچين!!.

از قديم اصطلاحی داشتند به اسم (قران)،.......يعنی همراه شدن و قرينه شدن و معتقد بودند که قران باعث تشديد در رفتارها ميشده(اصل آن مربوط به کواکب است) امسال قران مهر با بعثت پيامبر،ماههای رجب وشعبان که ماههای مهرورزيست و سالگرد مهرورزی عاشقانه رزمندگان به خاک وطن می تونه طليعه ای از برکت و شادی و تشديد مهرورزی را نشان دهد......

معلمی شوخی ميکرد و می گفت:اين چيه که ميان اول مهر که شروع کار وپايان استراحت ماست رو تبريک ميگن؟بايد تسليت بگين.......ولی من شروع دوره ديگری از روزهای به ياد ماندنی مدرسه را به معلمين وبلاگ نويس که دلشون برای دانش آموزاشون تاپ تاپ ميکنه!! و دانش آموزانی که بی صبرانه منتظر آغاز سال تحصيلی بودندتبريک ميگم.راستی فاطمه جان  مهرت مبارک......زينب جان مدرسه رفتن ودرس خواندن و ... مبارک.......خودم هم مدرسه رفتنم؟......!!!!!

ايام عيد وشادی و پرمعنويت ماه شعبان،خصوصا ميلاد امام العاشقين امام حسين(ع) را به همگی شما تبريک ميگم 

 

   + زهرا ; ۸:۳٧ ‎ق.ظ ; ۱۳۸٢/٧/٤
comment نظرات ()