سلام

سلام....عيد همگی مبارک
من زينب، خواهر زهرا هستم ...ديدم حيف که اين وبلاگ به همين راحتی بسته بشه و قلی نفس راحت بکشه.....مخصوصا که مي خوام افشاگری روز سيزده رو بکنم
...امروز قلی سبزه گره ميزد تا بلکه بختش باز بشه ...هی دستش رو می ذاشت روی سيبيلش تا کسی عوض سبزه گره نزنه....
اين هم مطلب روز ۱۳

پيامبر و نحسی۱۳


آيا پيامبر در کارها از سعد و نحسی ايام استفاده می کرد؟.... آيا می گفت امروز دوشنبه است و برای مسافرت خوب نيست؟يا امروز سيزده عيد است هرکس بيرون نرود گردنش می شکند از سيزده جا، نه از يک جا؟!... ما هرگز نمی بينيم که پيغمبر و ائمه اطهار خودشان در عمل از اين حرف ها يک ذره استفاده کرده باشند،بلکه عکسش را می بينيم.


راستی خواهر بزرگم اينجا می نويسه...يه سر بزنيد ضرر نمی کنيد3.gif...زهرا هم که فعلا نميتونه بنويسه ضمنا زهرا از همه کسايی که تولدش رو تبريک گفته بودند تشکر کرد...

تا بعد....
زينب

/ 7 نظر / 11 بازدید
در اوج تنهايي

سلام ... خيلي ناراحت شدم وقت فهميدم زهرا خانوم رفتن ... كاشكي ... خوب شايد دليلي داشتن ... به هر حال خوشحالم كه اينجا بسته نشد و زينب خانم رو اينجا ديديم :)

فرناز

صد شکر که اين آمد و صد حيف که آن رفت...سلام خانومی. برات آرزوی مؤفقيت دارم. به زهرا خانوم هم سلام برسونيد و بگيد تو را من چشم در راهم....سبز باشی.

ف.ف.

به ! کلی دلمو خوش کرده بودم دوباره تو يه وبلاگ می نويسم ! خوشحالم ولی ... من بعد از حذف وبلاگم يک زندگی به قول هانی انگلی رو در پيش گرفتم .. به اين صورت که با قرض گرفتن صفحه های بلاگر های خسته از مرگ اونها جلو گيری می کنم تا دوباره سر حال بشن و بخواهند که بنويسند ... حعلا دو تا وبلاگ به اين طريق جون گرفتن دوباره ... شما هم که به سلامتی نيازی به کمک نداری عزيز ... حالا می شم خوننده ... اجازه هست ؟

yazdi

سلام ح.ش امدی زينب خانوم موفق باشی

يكي از ما

سلام... زينب خانم گل!! سال نو مبارک... حالا راستش رو بگو تو واقعا خواهر زهرا خانمی!!؟؟ موفق باشيد و به زهرا سلام برسانيد سلام مخصوص... دنيا دو روزه ديگه اين می آيد اون ميره!!!!!! ولی حيف شدها مگه نه!!!؟؟

gholi

ميشه کاری به کار ما نداشته باشين؟ما بچه خوبی شديما ....سفارش مارو به فاطی خانوم بفرمائين

mom

خوبر من هم حيفم آمد سلام نگنم سلام کاش من را هم تو جمعتون راه می داديد .